Klapserka Bez kategorii Najlepsze melodramaty

Najlepsze melodramaty

Wszystkie melodramaty mają swój niezwykły urok, który pozostaje niezmienny od wielu lat. Wspomnienia powrotów do szczęśliwych chwil prosto z naszych ulubionych filmów mogą sprawiać, że nasze serce dostaje skrętu. W tym miesiącu podczas spokojnej nocy, kiedy słońce zachodzi i czujesz się samotny, obejrzeć melodramat może być wspaniałym sposobem na relaks. Poniżej znajduje się nasza lista pięciu najlepszych melodramatów, które według nas są obowiązkowym elementem każdej domowej videoteki.

Pierwsze miejsce przyznajemy filmowi „Romeo i Julia” (1996) Williama Shakespeara. Wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna łamie tradycyjne granice dramatu miłosnego. Reżyser talentem skomponował kolor i kontrast; połączył to z muzyką muzyczną, hip-hopowymi motywami i czyni go wspaniałym dziełem sztuki.

Kolejnym jest „Titanic” (1997) Jamesa Camerona. Przesiąknięty romantyczną atmosferą i uroczymi scenami, epic malowniczy crash na lodoceanicznych falach jest niesamowitym przeżyciem; pomimo tego, że film ma już 136 lat, widzom pozostawia wielki wpływ na umysłach.

Trzecim jest „Poza Horyzont” (2017) Chrise Nola’a. Pełen emocji obraz o przebudzeniu się ze snu i morskiej przygodzie; a stresująca historia prawdziwego życia oparta na morskiej przygodzie astronautki Lievego serca obchodzi sukces w kinach w Belgii i Holandii. Historia jakoby trwa całe życie dla Lievego serca.

Kolejnym jest „Vacation Piece” (2008) Kenichiro Shinads`go – Japoński sentymentalny melodramat opowiadający historię bratniej duszy i miłosnych perypetii jej uczucia do dwojga przyjaciół” Ishii i Daisukego . Serce pełne ludzi dotykane nieuniknionego losu utożsamia się z bohaterami ich losu ważne odkrycie.

Ostatnie miejsce to „Diabeł ubiera się u Prady” (2006) David Webstera. Mianowany cztery razy do Oscara komediodramat o miłosnym związku bladym prawnika Andy Sachs (Anne Hathaway) z pozbawionym skrupułów szefem Sary Steward (Meryl Streep) potrafi stawić czoła silnej energii i ciepła uczucia–Kochamy Rachel protagonizowanemu przez Andiego modl do otaczajacego nas piękna.

Polskie melodramaty od lat cieszą się popularnością wśród polskich widzów. Są one szczególnie popularne wśród młodych fanów filmu, którzy mogą spędzić godziny na rozważaniu losów bohaterów. Współczesne polskie produkcje filmowe oferują wiele różnych gatunków, w tym polskie melodramaty, które mają swoje wielbicieli. Ale jakie są to najlepsze melodramaty? Przygotowaliśmy dla was listę 10 najlepszych polskich melodramatów.

1. „Kobieta sukcesu” (2011 r.) To pierwsza produkcja filmowa z Patrycją Volny w roli głównej. Film opowiada historię młodego i ambitnego przedstawiciela świata mediów, Kasi, która pragnie odnaleźć swoje miejsce w świecie biznesu i być usłyszaną.

2. „My-Lullaby” (2012 R.), To melodramat Łukasza Klinowskiego o miłości i stoicyzmie. Mimo trudnej sytuacji życiowej dwojga głównych bohaterów postanawiają walczyć o lepsze jutro dla siebie i swoich bliskich.

3. „Bardzo dobry film o miłości” (2014 r.), To trzymający w napięciu obraz Tomasza Koneckiego, który skupia się na relacji Iwana i Natalii, którzy walczą o szczęście.

4. „Rewers” (2009 r.), Kolejny film Agnieszki Holland opowiada historię młodości Marty Latatoszek, dziewczyny pochodzenia szlacheckiego, która musi porzucić swoje marzenia miłosne i zawodowe oraz osobisty honor z powodu niemożliwego do spełnienia marzenia.

5. „Sekret” (2007 r.) Film Anny Jadowskiej to pełna przygody opowieść o relacji młodego chłopaka i starszej kobiety, a także mrocznemu grudniowemu poranku ich stresującego spotkania..

6. „Pierwszy taniec” ( 2008 r.), Rewelacyjny obraz Anety Headfield skupia się na parze młodych ludzi, Maksima i Mileny poszukujących swojego prawdziwego szczęścia oraz odważne zmagania z otaczającymi ich okolicznościami.

7. „Nic do stracenia” (2011 r.), To dramat Macieja Pieprzycy o dwojgu przyjaciół siostrach walczonych o spełnienie marzeń i pasji . Film skupia się na psychologicznym aspekcie relacji miłosnych między dwojgiem ludzi różnych pokoleń oraz delikatność ich uczucia w pogoni za dobrem .

Related Post